رویدادهای

شرکت کویرتایر

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه پایه اصلی نهضت انقلاب اسلامی نقش موثر دین و تبعیت مردم از مکتب اسلام ناب محمدی است گفت: آنچه که مردم را به صحنه می آورد نقش مردم بوده، که به پای ایمان به صحنه بیایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین نوفرستی امروز در همایش روایان دوران انقلاب شکوهمند اسلامی در فجر 57 در جمع مدیرعامل و کارکنان شرکت کویرتایر با گرامیداشت دهه فجر و تسلیت شهادت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: در دوران انقلاب انقلاب کودکان در دبستان، مردم در بازار، سرباز در پادگان وقتی فرمان امام را می شنیدند به میدان می آمدند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: در راهپیمایی های که آن زمان در شهرهای بزرگ انجام می شد زمینه قتل عام وجود داشت و در برخی موارد در یک روز بیش از یک هزار نفر قتل عام می شدند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی بیان کرد: در آن دوران تا دو سال آخر فروپاشی حکومت شاه، کسی جرأت بردن نام امام را نداشت و حتی برخی تبعید شدند.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه در هر انقلابی ۳ عنصر نقش موثری دارد تصریح کرد: یکی از این عناصر نقش دین، مکتب و باورهای دینی است که بر جامعه حاکم و بسیار موثر است.

وی با بیان اینکه پایه اصلی نهضت انقلاب اسلامی نقش موثر دین و تبعیت مردم از مکتب اسلام ناب محمدی است خاطرنشان کرد: آنچه که مردم را به صحنه می آورد نقش مردم بوده، مردمی که مومن هستند و حاضر هستند به پای ایمان به صحنه بیایند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه نقش مرجعیت در طول تاریخ و فقها یک مسئله بسیار مهم است یادآور شد: امام در عصر اقامه حکومت اسلامی خود فتوا دارند که تشکیل حکومت اسلامی بر همه فقها و علما واجب است و هر گونه حکومتی غیر الهی طاغوت است.

حجت الاسلام نوفرستی اظهار داشت: در نهضت های گذشته بخشی از مسائل شاید زیر سوال می رفت اما امام می فرمایند ما باید قانون اساسی داشته باشیم و شرعی باشد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حکومت شاه مشروعیت نداشت و ۲ هزار و ۵۰۰ سال طاغوت بر مردم حکومت کرد افزود: برای برچیدن نظام طاغوت در طول تاریخ بر فتاوی بزرگان کار شد تا ثمر داد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: نواب صفوی یک شخصیت بزرگی است که مقام معظم رهبری می فرمایند رفاقت ما با ایشان باعث شد ما در این مسیر قرار بگیریم و ایشان آرزو می کنند که در این مبارزات پیروز شوند و نظام اسلامی شکل بگیرد تا جاروکش خیابان های نظام اسلامی باشند.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه این نگاه و تفکر مردم را به میدان آورد و باعث شد سربازان از پادگان ها بیرون بریزند و مردم علی رغم همه خطرات جانی در رأس حکومت نظامی بشکنند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: همچنین این تفکر باعث شد مردم علی رغم شهیدان بسیاری که در شهرهای مختلف وجود داشت تظاهرات کنند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: امروز رسالت ما این است که اگر ما فتوا داریم که برای مقابله و نابودی نظام طاغوت همه باید به میدان بیاییم این یک امر واجب است.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه بقاء نظام، رشد و تعالی نظام و تاثیر گذاری فرهنگ اسلام ناب بر سایر فرهنگ ها و بلاد یک تکلیف شرعی و انقلابی است افزود: عده ای می خواهند پیروزی انقلاب را به سال ۵۷ محدود کنند که اینگونه نیست و امام تاکید دارند که این حکومت مقدمه ای برای حکومت امام زمان است.

وی با اشاره به اینکه تشکیل حکومت اسلامی برای زمینه سازی حکومت امام زمان(عج) بر همه فقها واجب است خاطرنشان کرد: فقها باید مردم را یاری کنند تا زمینه برای حکومت امام زمان آماده شود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه حکومت اسلامی برای مقدمه سازی حکومت امام زمان است گفت: مسئولان نظام، مجموعه های اجرایی، قضایی و همه باید در این راستا گام بردارند و همه با هم برای زمینه سازی حکومت امام زمان(عج) قدم بردارند.

🔹حجت الاسلام نوفرستی اظهار داشت: امروز نه تنها در مرز جغرافیایی مانند دوران دفاع مقدس می جنگیدم بلکه در سوریه، عراق و یمن نقش ایفا می کنیم و در یک تیپ ما جوانان افغانی، ایرانی، سوریه، مسیحی شیعه، اردنی هستند و امروز در جهان اینگونه مدیریت می کنیم و پیروز هم می شویم.