رویدادهای

شرکت کویرتایر

مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: این مجموعه رسالت خود را به جامعه ایثارگری و خاندان معظم شهدا ،جانبازان وآزادگان به خوبی ادا کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، آقای مهندس سید محمد حسین زینلی در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با اشاره به تاریخچه شکل یابی کویرتایر اظهار کرد: در ابتدای تأسیس و احداث این کارخانه، 10 درصد از سهام شرکت به جامعه ایثارگری اختصاص یافت.

وی درادامه با اشاره به توانمندی مدیران و کارشناسان این کارخانه در طراحی سایزهای جدید تایر گفت: تاسیس نهادی قوی برای طراحی تایر در حوزه تایرسواری رادیال ، این شرکت را از خریدتکنولوژی خارجی بی نیاز کرده است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه 12 درصد از کل سهم بازار تایر کشور را این شرکت تأمین می کند بیان کرد: تأمین 45 درصد سهم خودروسازان به تایر سواری را کویرتایر بر عهده دارد.

آقای زینلی با اشاره به اینکه قریب به30درصد ارزش افزوده بخش صنعت استان متعلق به کویرتایر است تصریح کرد: قریب به14درصد کل اشتغال بخش صنعت بیرجند وحدود6درصدکل اشتغال بخش صنعت استان متعلق به این شرکت است.

وی از تولید سالانه 4 میلیون و 200 هزار حلقه تایر رادیال سواری خبر داد و گفت: اجرای طرح توسعه کارخانه کویرتایر به 800 میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی هم در این دیدار از اهتمام ویژه مدیرعامل شرکت کویرتایر به جامعه ایثارگری و خاندان معظم شهدا جانبازان و ایثارگران قدردانی کرد.

حجت الاسلام عزیزی با بیان اینکه رسالت اصلی این سازمان توسعه فعالیت های فرهنگی و ارائه خدمات به جامعه هدف است اظهار داشت: کویرتایر تاکنون در جذب و بکارگیری فرزندان خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و آزادگان رسالت خود را به خوبی انجام داده است.