رویدادهای

شرکت کویرتایر

استاندار خراسان جنوبی در نشست مشورتی فرمانداران ادوار مختلف شهرستان قاینات ازآقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر در دوران مسئولیت به عنوان فرماندار این شهرستان قدردانی کرد. آقای مهندس زینلی از تیرماه سال 61 تا مهر 65 به عنوان فرماندار شهرستان قاینات منشاء خدمات ارزشمندی بوده اند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، در این لوح سپاس که به امضای آقایان محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی و بهمن کهن ترابی فرماندار قاینات رسیده، آمده است: تلاش بدون تردید خدمتگزاران دلسوز و پرتلاش درعرصه های سازندگی، آبادانی و سربلندی میهن اسلامی از هیچ اقدامی در راه خدمت به محرومان جامعه به جهت حفظ و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نورزیده اند، موجبات رضایت و خوشنودی خداوند متعال را کسب نموده و از جایگاه رفیعی در درگاه ایزد منان برخوردار است.

استاندار خراسان جنوبی و فرماندار قاینات در بخش دیگری از این تقدیرنامه آورده است: بدین وسیله از زحمات صادقانه و در خور تحسین جنابعالی که در مدت تصدی فرمانداری شهرستان قائنات در حوزه های مختلف و در راستای توسعه، عمران و رشد همه جانبه این شهرستان و همچنین خدمت به مردم شریف و ولایتمدار شهرستان قائنات، مبذول داشته اید، صمیمانه تقدیر و تشکر می نمائیم.

توفیق روز افزونتان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و هدایت پرفروغ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دردولت تدبیر و امید از درگاه ایزد منان مسالت داریم.

شایان ذکر است آقای مهندس زینلی از تیرماه سال 61 تا مهر 65 به عنوان فرماندار شهرستان قاینات منشاء خدمات ارزشمندی بوده اند که پس از گذشت سالها هنوز این اقدامات بنیادین و زیربنایی بر تارک شهر قاین می درخشد.