رویدادهای

شرکت کویرتایر

آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر با سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی دیدارکرد. فرمانده سپاه خراسان جنوبی در این دیدار از برگزاری کنگره استانی شهدای خراسان جنوبی در مهرماه سال ۹۷ در بیرجند خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر،  سردار سرتیپ دوم پاسدار علی قاسمی در دیدار آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه در استان ها براساس شاخص تعریف شده هر 15 سال یک بار کنگره استانی شهدا برگزار می شود اظهار داشت: تاکنون  کنگره های شهرستانی شهدا در سطح استان بسیار برگزارشده است.

وی بیان کرد: در کنگره های استانی شهداء خراسان جنوبی  علاوه بر حضورشخصیت های تراز اول کشور کتاب های متعدد با موضوع شهدا ودفاع مقدس رونمایی، فیلم و مستندهایی با همبن موضوع تهیه و المان های شهدا در خیابان ها نصب می شود.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی  بیان کرد: این کنگره به مدت یک هفته برنامه ریزی شده و جلساتی با فرهنگیان و دانش آموزان، دانشجویان و طلاب، خانواده شهدا و رزمندگان برگزار می شود.

سردار قاسمی از برگزاری رزمایش ۱۰ روزه همزمان با برگزاری کنگره شهدای استان خبر داد و تصریح کرد: همچنین نمایشگاه یک ماهه با ۵ غرفه نیز  در این کنگره برگزار می شود.

وی  از کنگره استانی شهدا به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی دفاع مقدس درخراسان جنوبی یاد کرد و گفت: نخستین کنگره استانی شهدا در سال 84 برگزار شده است.


 ❇️سربلندی وعزت امروز ایران اسلامی ثمره خون شهدا است

مدیرعامل شرکت کویر تایر نیز در این دیدار با اشاره به بیانی از رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) که امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست تاکید کرد: رسالت و وظیفه ما پاسداشت و زنده نگداشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر است.

آقای مهندس زینلی با بیان اینکه سربلندی، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی ثمره خون شهدا است برهمکاری  ومشارکت شرکت کویرتایر برای بزرگداشت کنگره استانی شهدای خراسان جنوبی اعلام آمادگی کرد.

مدیرعامل شرکت کویرتایر در این دیدار همچنین گزارشی از مهمترین اقدامات وفعالیت های انجام شده در راستای تقویت وتوسعه بسیج در سطح این شرکت ارائه کرد.