رویدادهای

شرکت کویرتایر

 

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر؛ آقای مهندس زینلی در این دیدار با ارائه گزارشی از مهمترین اقدامات در راستای تعامل با پلیس راه استان گفت: کویرتایر در راستای رسالت اجتماعی خود همواره در کنار پلیس بوده است.

فرمانده پلیس راه استان خراسان جنوبی هم در این دیدار از تلاشهای مجدانه و تعامل سازنده مجموعه کویرتایر با پلیس راه استان که منجر به کاهش تلفات جاده های در 4 سال گذشته شده است،قدردانی کرد.

سرهنگ حسین رضایی با اشاره به اینکه کویرتایر با مشارکت در فعالیتهای فرهنگی و رسانه ای از جمله تولید سی دی های همراه با بهار درنوروز امسال،چاپ بروشورهای آموزشی و مسابقات در راستای کارآموزشی و فرهنگ سازی همرا ه با پلیس راه نقش مهمی در کاهش تلفات جاده ای داشته است گفت: متاسفانه در کشور هیچ سازمان و نهاد رسمی متولی فرهنگ ترافیک نیست.

وی با اشاره به اینکه استاندارد قطعات خودرو در کاهش تصادفات موثر است گفت:کویرتایر از جمله واحدهای صنعتی کشور است که به این مهم توجه ویژه داشته و همواره محصول با کیفیت تولید کرده است.

فرمانده پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت:در سال 92 آمار تلفات جاده ای استان 275 نفر بود که این روند با تلاشهای صورت گرفته و راهبردهای ارزشمند از جمله فرهنگ سازی، آموزش و...به 175 نفر در سال گذشته رسیده است.

در این دیدار لوح تقدیر سردار سرتیپ مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی به پاس تعامل صمیمانه با فرماندهی انتظامی استان که منجر به کاهش تلفات جاده ای در طول 4 سال متوالی در سطح راههای برون شهری استان گردیده است اعطا شد.

در این دیدار همچنین تندیس سپاس فرماندهی پلیس راه استان خراسان جنوبی نیز به آقای مهندس زینلی اهدا گردید.

این لوح تقدیر و تندیس سپاس به دلیل عدم حضور آقای مهندس زینلی درمراسم هفته نیروی انتظامی در این دیدار به ایشان اهدا شد.

شایان ذکر است در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، لوح تقدیر و تندیس مشابه به آقای مهندس کمیلی مدیر کارخانه نیز اعطا شده بود.