رویدادهای

شرکت کویرتایر

 به مناسبت هفته حمل ونقل ورانندگان و در مراسمی  با حضور مهندس شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی، مهندس ناصری فرماندار شهرستان بیرجند، مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویر تایر از 15 نفر فعالان صنعت حمل ونقل در شرکت کویر تایر تجلیل شد.

کویرتایر سمبل و نماد موفق صنعتی  شرق کشور است

فرماندار شهرستان بیرجند گفت: کویرتایر به عنوان یک سمبل و نماد موفق صنعتی برای خراسان جنوبی، خراسان بزرگ و شرق کشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر، آقای مهندس علی ناصری در این مراسم اظهار داشت: رانندگان یک جامعه موثر در صنعت حمل و نقل هستند و همانند خون در بدن انسان در جامعه موثر هستند و مواد لازم را در جامعه حمل می کنند.

وی با بیان اینکه کویرتایر به عنوان یک سمبل برای  خراسان جنوبی، خراسان بزرگ و شرق کشور است افزود: در این راستا زمانی که قصد داریم سرمایه گذاری را معرفی و به استان بیاوریم الگوی ما کویرتایر است.

فرماندار شهرستان بیرجندبا اشاره به فعالیت های شرکت کویرتایر بیان کرد: فراهم کردن فرصت شغلی برای بیش از1400 نفر به صورت مستقیم در این دوران که عدد ایجاد شغل عدد سرسام آور است کار بسیار سختی است.

آقای مهندس ناصری تصریح کرد: بنابراین خوشحال هستیم که امروز کویر تایر به عنوان واحد توانمند و تاثیرگذار در تولید ملی و تولید تایر رسیده است و با حمایت های دولت جا برای توسعه نیز دارد. 

وی با بیان اینکه امید است روزی برسد که درب واردات حداقل تایر را ببندیم چراکه تولیدات کشورمان این جایگاه را دارند خاطرنشان کرد: امید است مجموعه کویرتایر نیز وسیع تر و چند برابر شود و نقش خود را مانند گذشته به خوبی ایفا کند.

فرماندار شهرستان بیرجند با تبریک هفته حمل و نقل و روز راهدار یادآور شد: مجموعه حمل و نقل استان سال ها پا به پای بخش خصوصی تلاش کردند و انچه امروز داریم نتیجه تلاش سال های گذشته است.

آقای مهندس ناصری اظهار داشت: بخشی از مسائل حمل و نقل استان مربوط به تجارت خارجی است و بخش زیادی از افرادی که در استان فعالیت می کنند متاثر از مسائل و مشکلات هستند که این مشکلات نیز بررسی و حل و فصل خواهد شد.

استاندارد های موجود در بخش حمل و نقل ارتقا یابد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه باید استاندارد های موجود در بخش حمل و نقل ارتقا یابد گفت: حمل و نقل ما جز به جز مدیریت می شود و این نحو مدیریت ضد بهره وری است و نگاه لجستیک محور به حمل و نقل ضروری است.

 مهندس جعفر شهامت  اظهار داشت: در حال حاضر سرنوشت این مملکت به برکت خون شهدا به دست خود مردم تعیین می شود.

وی با بیان اینکه در جنگ جهانی دوم امکانات حمل و نقلی که در کشور وجود داشت توسط انگلیس، آمریکا و روسیه اشغال شده بود و به تبع آن قحطی در کشور پدید آمد افزود: امروز به برکت خون شهدا و مجاهدت هایی که انجام شد و تدابیری که مقام معظم رهبری دارند کشور ما یک کشور مستقل است.

❇️رانندگان نقش مهمی در  پایداری تولید دارند/ حمل محصولات کویرتایر توسط بیش از 4 هزار کامیون 

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه نقش رانندگان در سرپایی و پایداری تولید و توزیع بسیار مهم است گفت: از دی ماه سال گذشته تا پایان آذرماه امسال حدود 4 هزار و 200 دستگاه کامیون از بیرجند و استان، محصولات شرکت کویرتایر را به اقصی نقاط کشورحمل کردند.

 آقای مهندس سید محمد حسین  زینلی دراین مراسم اظهار داشت: تامین مواد مورد نیاز کشور در ابعاد مختلف اعم از آرد، موادغذایی ،گندم، کالاهای صنعتی و مواد اولیه و مواد مورد نیاز مملکت مسئولیت بسیار سنگینی است که در همه کشورها و نظام های سیاسی بر عهده فعالان حمل و نقل چه در عرصه زمینی، دریایی، ریلی و هوایی قرار داده شده است.

وی افزود: در کشور پهن پیکر جمهوری اسلامی ایران که صدها هزار کیلومتر جاده و شریان های حیاتی وجود دارد و با توجه به سهم بسیار اندک حمل و نقل ریلی، دریایی و هوایی در جابجایی انسان و کالا نقش رانندگان بسیار حیاتی و مشخص است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه نقش رانندگان در پایداری تولید و توزیع بسیار مهم است بیان کرد: 1400 نفر در این شرکت به صورت مستقیم  مشغول فعالیت می کنند.

آقای  مهندس زینلی با بیان اینکه رانندگان سهم به جا ماندنی در حوزه حمل و نقل دارند تصریح کرد: در سال مالی گذشته کویرکه از دی ماه 95 تا آخر آذرماه امسال می باشد حدود 4 هزار و 200 دستگاه کامیون از بیرجند و استان ،محصولات این شرکت را به اقصی نقاط کشور حمل کردند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 1300 کامیون ترانزیت بوده است خاطرنشان کرد: همچنین روزانه حدود 60 کامیون با شرکت کویرتایر همکاری دارند به گونه ای که روزانه یا در حال بارگیری ویا در حال برگشت هستند ویا مواد اولیه کارخانه رااز بنادر ومراکز تولیدی حمل می کنند.

مدیرعامل شرکت کویرتایر اظهار داشت: همچنین حدود 3 میلیون و 900 هزار حلقه از محصولات شرکت کویر تایر توسط رانندگان حمل شده است.