چاپ مطلب

تجلیل از ۴۰ کارآفرین برتر خراسان جنوبی در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی

تجلیل از ۴۰ کارآفرین برتر خراسان جنوبی در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از چهل کارآفرین برتر خراسان جنوبی تجلیل خواهد شد و نام آنان در چهل سالگی انقلاب در خراسان جنوبی ثبت خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر، آقای دکتر مشیرالحق عابدی ظهر امروز در آیین تجلیل از رانندگان شاخص و برتر همکار با شرکت کویرتایر در بخش حمل و نقل اظهار داشت: مقام معظم رهبری در فروردین ماه ۹۳، مطلبی با عنوان «فرهنگ از اقتصاد مهمتر است» بیان کردند.

وی با بیان اینکه چرخه اقتصادی در خراسان جنوبی و در بسیاری از کارخانجات استان به نوعی باید بچرخد افزود: در این راستا مواد اولیه تولید باید به کارخانجات آمده و پس از تولید، تولیدات کارخانه نیز باید به سمت فروش برود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه باید همه دست اندرکاران چرخه تولید در این چرخه دیده شوند یادآور شد: اگر فرهنگ با هم بودن را در جای جای کشور ایران بیاموزیم مطمئنا همکاری و همراهی در موضوعات مختلف نتیجه خواهد داد.

آقای دکتر عابدی بالاترین سرمایه را در هر سازمان نیروی انسانی آن سازمان عنوان کرد و اظهار داشت: اگر راننده ای بخواهد در این چرخه اقدام شایسته ای انجام دهد مطمئنا با همراهی مدیر کار خانه بهتر می تواند آنچه بر عهده او گذاشته شده را انجام دهد.

وی با بیان اینکه همراهی و یک زبانی در بیان موضوعات با همراهی موجب  حل مشکلات می شود افزود: کارخانه کویرتایر نقش ارزنده ای در خراسان جنوبی دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار است از ۴۰ کارآفرین برتر استان که از ابتدای انقلاب تاکنون کارآفرینی را در استان انجام دادند تقدیر ویژه ای شود و نام آنان در ۴۰ سالگی استان ثبت شود.

آقای دکتر عابدی  با بیان اینکه مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر نیز قطعا یکی از این بزرگمردان خواهد بود بیان کرد: خدمات و زحمات تمام جامعه هدفی که در بحث حمل و نقل و تولید فعالیت می کنند علاوه بر اینکه برای خانوادشان منفعت دارد برای کشور نیز موثر است.

وی خاطرنشان کرد: امید است در زمانی که در یک جنگ اقتصادی نابرابر قرار گرفته ایم با تلاش و جدیت بتوانیم اقدامات ارزنده ای را برای خراسان جنوبی فراهم کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه یک درصد از جمعیت حمل و نقل کشور در خراسان جنوبی است گفت: در این راستا امکاناتی که به خراسان جنوبی خواهد رسید برابر جمعیت مورد اقبال و جامعه هدف خواهد بود.