چاپ مطلب

کویرتایر سالانه 10 میلیارد تومان کرایه حمل محصولات، مواد اولیه و قطعات پرداخت می کند

کویرتایر سالانه 10 میلیارد تومان کرایه حمل محصولات، مواد اولیه و قطعات پرداخت می کند

مدیرعامل شرکت کویرتایر با اشاره به اینکه در سال بیش از ۱۰ میلیارد  تومان کرایه حمل  محصولات ، مواد اولیه و قطعات  ( بدون احتساب ایاب و ذهاب جاده ای کارکنان)  را پرداخت می کنیم  افزود: روزانه جمعا به میزان  ۲۲۱ نوبت سرویس (در ۳ شیفت کاری) امر جابجایی پرسنل و کارکنان کویرتایر را بعهده دارند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، آقای مهندس سیدمحمد حسین زینلی امروز در آیین تجلیل از رانندگان شاخص و برتر همکار با شرکت کویرتایر در بخش حمل و نقل اظهار داشت: تاکنون رانندگان استان ، ما را حمایت کردند تا چرخ های تولید کارخانه بچرخد و محصولات این کارخانه به نقاط مختلف کشور ارسال شود.

وی با بیان اینکه جلسه تجلیل از رانندگان برتر شرکت کویرتایر در حوزه حمل و نقل هر ساله برگزار می شود افزود: امسال این جلسه با نوآوری بیشتری انجام شده است و همکاران ما معیارهایی داشته و رانندگان برگزیده را از بین چندین راننده ای که با ما همکاری داشتند انتخاب کردند.

مدیرعامل شرکت کویرتایر بیان کرد: در کشوری که ما شبکه های حمل و نقل ریلی مناسبی نداریم و شبکه های هوایی و دریایی نیز محدود است ۹۰ درصد جابجایی انسان و کالا بر دوش حمل و نقل جاده ای است.

آقای زینلی میزان بار جابجا شده در سال گذشته در کشور را ۴۲۸ میلیون تن عنوان کرد و تصریح کرد: همچنین سال گذشته ۱۵۴ میلیون مسافر در کشور جابه جا شدند.

وی از وجود ۱۴ هزار کامیون، کامیونت و وانت در خراسان جنوبی خبر داد که بحث حمل و نقل را انجام می دهند و خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ به میزان ۷ هزار و ۹۸۵ مورد حمل و نقل و جابجایی محموله های تولیدی ، قطعات و مواد اولیه (بدون احتساب سرویس های حمل و نقل کارکنان )انجام شده است.

آقای زینلی با بیان اینکه یک هزار و ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم در کویرتایر فعالیت دارند اظهار داشت: این مقدار جابجایی بار توسط رانندگان زحمتکش در کویرتایر معادل ۱۲۳ نفر استخدام تمام وقت در این شرکت  میباشد.

مدیرعامل شرکت کویرتایر شاغلان بخش حمل و نقل و انبارهای استان را ۲۲ هزار نفر عنوان کرد و یادآور شد: از این تعداد تا ۵۷ درصد با شرکت کویرتایر مرتبط هستند.

وی با اشاره به اینکه در سال بیش از ۱۰ میلیارد  تومان کرایه حمل  محصولات ، مواد اولیه و قطعات  ( بدون احتساب ایاب و ذهاب جاده ای کارکنان)  را پرداخت می کنیم  افزود: روزانه جمعا به میزان  ۲۲۱ نوبت سرویس( در ۳ شیفت کاری) امر جابجایی پرسنل و کارکنان کویرتایر را بعهده دارند.  

آقای زینلی همچنین اعلام کرد: مجموع نفرات مرتبط با بخش حمل و نقل کویرتایر ( اعم از جابجایی بار و ایاب و ذهاب کارکنان ) معادل استخدام تمام وقت ۱۵۲ نفر  است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر هزینه ایاب وذهاب کارکنان  در شرکت کویرتایر را در سال گذشته را ، بیش از ۱۱ هزار و ۹۹۷ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در مجموع میزان پرداخت هایی که بابت حمل و نقل محصولات ،قطعات، مواد اولیه ،بار و ایاب وذهاب کارکنان  انجام می دهیم بیش از  ۱۱ میلیارد و ۲۶۴ میلیارد تومان در سال ۹۶ بوده  است.

آقای مهندس زینلی با بیان اینکه تناژ کل بار جابه جا شده در سال ۹۶ بیش از ۵۲ هزار تن است اظهار داشت: همچنین ارزش محصولات و مواد اولیه حمل شده نیز بیش از ۵۰۹ میلیارد تومان است.

وی به حمل و نقل هوایی اشاره کرد و تصریح کرد: در سال ۹۵، ۱۰۷ هزار مسافر از فرودگاه بیرجند جا به جا شدند که یک هزار و ۲۶۷ نفر پرواز  مربوط به همکاران کویرتایر بوده است  به طوریکه بیش  از  ۱.۲ درصد از مسافران فرودگاه را کویرتایر تامین می کند.