بازدید هیات عالی رتبه تجاری وبازرگانی کشور اوگاندا از کارخانه کویرتایر

بازدید هیات عالی رتبه تجاری وبازرگانی کشور اوگاندا از کارخانه کویرتایر

هیات عالی رتبه تجاری و بازرگانی از کشور اوگاندا متشکل از آقای چارلزآنجینا قائم مقام دفتر سرمایه گذاری نهاد ریاست جمهوری و مشاورمالی رئیس جمهور اوگاندا، آقای چارلزاوتما معاونت بخش کشاورزی نهاد ریاست جمهوری و آقای لابن جفری بینگانا رئیس انجمن تعاونی Bonyakore Kweterana به اتفاق آقای دکتر اخلاقی‌پور رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های استان خراسان جنوبی و آقای مهندس اکبری‌راد مدیر سرمایه‌گذاری اداره کل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان جنوبی از کارخانه کویرتایر بازدید و با آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، این بازدید که در راستای گسترش مناسبات تجاری وبازرگانی و توسعه روابط فی مابین صورت گرفت، با بازدید از خط تولید آغاز گردید و در ادامه هیئت بازدیدکننده از نزدیک در جریان روند محصولات تولیدی و آخرین دستاوردها و فن‌آوری تولید تایر قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت کویرتایر در این دیدار ضمن خیرمقدم اظهار داشت: ما آماده همه گونه همکاری درراستای توانمندی‌های کویرتایر هستیم. 

آقای مهندس زینلی اظهار داشت: زمینه‌های همکاری می‌تواند استفاده ازتوانمندی‌های تکنولوژیکی، فنی و نیروی انسانی بسیار ماهر و کارآمد کویرتایر برای طراحی و احداث کارخانه با سرمایه‌گذاری کشور دوست اوگاندا در این کشور و یا در هر کشور افریقایی دیگر باشد.

وی با اشاره به تولید حرفه‌ای تایر سواری در کویرتایر افزود: در صورت نیاز آمادگی داریم تا بخشی از نیاز اوگاندا برای وارادت تایر را تامین نماییم.

قائم مقام دفتر سرمایه‌گذاری نهاد ریاست جمهوری اوگاندا نیز در این دیدار با قدردانی از دعوت کویرتایر برای بازدید از کارخانه اظهار کرد: خوشحال می‌شویم که از دانش فنی کویرتایر برای احداث کارخانه تولید تایر در اوگاندا استفاده نماییم.

آقای چارلز آنجینا گفت: این روحیه همکاری بسیارخوب جمهوری اسلامی و اوگاندا زمینه‌ساز گسترش روابط فی مابین خواهد بود.

لازم به ذکر است این هیات تجاری که به دعوت سازمان امور اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی به استان سفرکرده‌اند، در مدت اقامت در خراسان جنوبی از مراکز صنعتی، اقتصادی و کشاورزی بازدید و با مسئولان مربوطه دیدار و گفت‌و‌گو خواهند داشت.