تایر مورد نیاز شبکه تاکسیرانی بیرجند از سوی شرکت کویرتایر تامین شد

تایر مورد نیاز شبکه تاکسیرانی بیرجند از سوی  شرکت کویرتایر تامین شد

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند ازتامین تایر مورد نیازشبکه تاکسیرانی بیرجند از سوی شرکت کویرتایر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، آقای دکتر یدالله غلام‌پور صبح امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت کویرتایر با قدردانی از عنایت ارزشمند در تامین تایر مورد نیاز ناوگان تاکسیرانی بیرجند اظهار داشت: اقدام شایسته این مجموعه درتامین تایر مورد نیاز با قیمت مصوب و در کوتاهترین زمان ممکن سبب خرسندی و دلگرمی این قشر خدوم شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه حمل و نقل شهری دغدغه ما در این برهه خاص بسیار زیاد است افزود: در شرایط فعلی که جامعه ملتهب از تحریم ظالمانه استکبار جهانی است، اقدام شایسته کویرتایردر تامین تایر مورد نیاز ناوگان تاکسیرانی بیرجند ارزشمند و استراتژیک است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند با اشاره به اینکه تاکسیرانی زیر مجموعه این سازمان است خاطرنشان کرد: در حال حاضر 700 دستگاه تاکسی در شهر بیرجند فعالیت دارند.

آقای غلام پور ازفعالیت 110 دستگاه اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر خبر داد و گفت: همچنین چندین دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده است که تا چند روز آینده وارد ناوگان اتوبوسرانی بیرجند می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند افزود: در حال حاضر در حوزه حمل و نقل شهری کمبودها و نگرانی‌هایی وجود دارد که بخشی مضاعف شده است.

وی با اشاره به مشکلات حوزه حمل و نقل شهری در بیرجند بیان کرد: متأسفانه در حال حاضر حدود 10 تا 12 دستگاه اتوبوس از گردونه فعالیت خارج شده است.