مدیرعامل شرکت کویرتایر: بخش حمل و نقل تاثیر بسزایی در برندسازی محصول دارد

مدیرعامل شرکت کویرتایر: بخش حمل و نقل تاثیر بسزایی در برندسازی محصول دارد

مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: بخش حمل و نقل در حوزه تحویل به موقع محصول به مشتری و خریدار در برندسازی نقش ارزشمندی دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، آقای مهندس سید محمدحسین زینلی به اتفاق هیئت مدیره شرکت حمل و نقل بانیان ترابر شرق به مناسبت هفته حمل و نقل با آقای مهندس شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی دیدار کردند.

وی در این دیدار اظهار داشت: بخش اعظمی از کسب و کار شرکت کویرتایر حوزه حمل و نقل، ارسال و دریافت بار است.

وی بیان کرد: یکی از سازمان هایی که به دلیل وابستگی شدید و حمل به موقع محصول به خریدار به نقش و جایگاه سازمان حمل و نقل واقف است شرکت کویرتایر است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه در حال حاضر فساد اقتصادی در کشور زیاد شده است تصریح کرد: ناهنجاری‌ها در اقتصاد سبب می شود کسی جرأت ورود به میدان را نکند.

وی از تولید ۳ سایز تایر جدید سری V با سرعت بالا خبر داد و خاطرنشان کرد: تایرهای تولیدی سری V به خودروسازان ارائه می شود و این یک کار زیربنایی است.

آقای مهندس زینلی بیان کرد: در حال حاضر قالب رینگ ۱۷ در حال ساخت و رینگ ۱۸ در حال طراحی است و در سال آینده اکثر سایزهای تایرهای این شرکت با گل جدید تولید می شود.

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه بعد از طراحی، تولید و تست جاده، تایرهای تولیدی در پیشرفته ترین مرکز آزمون راستی آزمایی می شود بیان کرد: دستگاه‌های این مرکز ساخت کشور ژاپن با فرآیند تست بسیار پیشرفته است.

آقای مهندس زینلی با بیان اینکه تایرهایی که در شرکت کویرتایر تولید می شود ۴ سال ضمانت دارد افزود: تایرهای تولیدی با نسل جدید خودروهای امروز متناسب است.