دیدار فرماندار بیرجند با آقای مهندس زینلی به مناسبت سالگرد افتتاح کویرتایر

دیدار فرماندار بیرجند با آقای مهندس زینلی به مناسبت سالگرد افتتاح  کویرتایر

فرماندار بیرجند، با حضور در کارخانه کویرتایر ضمن دیدار با آقای مهندس زینلی، بنیانگذار، عضو موسس و مدیرعامل شرکت کویرتایر، بیستمین سالگرد تاسیس کارخانه کویرتایر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، مهندس علی ناصری در این دیدار از کویرتایر به عنوان قطب اشتغال شرق کشور یاد کرد.

آقای مهندس زینلی نیز در این دیدار، گزارشی از روند شکل‌یابی کویرتایر، موفقیت‌ها و دستاوردها ارائه دادند و از آقای مهندس ناصری و همراهان نیز قدردانی و سپاسگزاری کردند.

 

پیام فرماندار بیرجند به مناسبت بیستمین سالگرد افتتاح کارخانه کویرتایر

فرماندار بیرجند، در پیامی بیستمین سالگرد تاسیس کارخانه کویرتایر را به مدیرعامل، هیات مدیره، کارکنان و سهامداران این کارخانه تبریک گفت:

به نام ایزد دانا
     جناب آقای مهندس زینلی
    مدیرعامل و بنیانگذار محترم کارخانه کویرتایر

کارخانه کویرتایر، به عنوان قطب اشتغال شرق کشور در نوزدهمین روز از اولین ماه فصل پاییز وارد بیستمین سالگرد فعالیت خود می‌شود.

این روز بهانه‌ای است که صمیمانه تلاش صادقانه مدیران، کارکنان و سهامداران کارخانه کویرتایر را ارج نهاده و فعالیت مستمر با تکیه بر دانش، تجربه و نیروهای انسانی کارآمد در این سالها در جهت دستیابی به بهترین تکنولوژی روز جهان که نمونه بارز آن طراحی و تولید تایر سبز برای اولین بار در ایران بود و محصولات تولیدی کویرتایر را در سطح بهترین محصولات جهانی قرار داد، تقدیر کنیم.

اینجانب بار دیگر سالروز تاسیس کارخانه کویرتایر را که گام مهمی در جهت توسعه استان و اشتغال جوانان در استان داشته است را به جنابعالی، کارکنان و سهامداران کارخانه تبریک عرض نموده و از درگاه احدیت توفیق روزافزون برای همه بزرگواران خواستارم.

علی ناصری
فرماندار شهرستان بیرجند