دیدار مدیرعامل شرکت کویرتایر با مدیر و کارکنان مدیریت امور اجتماعی اداره کل کار خراسان جنوبی

دیدار مدیرعامل شرکت کویرتایر با مدیر و کارکنان مدیریت امور اجتماعی اداره کل کار خراسان جنوبی

آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر در دیدار آقای اشرفی مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و کارکنان این مدیریت از تعامل، همراهی و همکاری آن مدیریت با کویرتایر در راستای ارائه خدمات فرهنگی اجتماعی ورزشی و رفاهی قدردانی کرد. 

مدیرعامل شرکت کویرتایر در این دیدار با بیان اینکه همیشه کارها با تعامل پیش رفته است گفت: تعامل دو سویه این شرکت و اداره کار استان و شهرستان از دوران قبل از تقسیم استان وجود داشته است. 

وی گفت: از آنجایی که حق و حقوق و خدمات کارگر را به عنوان حق‌الناس تلقی می کنیم خوشبختانه کویرتایر بهترین روابط، شرایط و تعامل با اداره کل کار استان و شهرستان در قبل و حال را داشته و دارد.

آقای مهندس زینلی با تأکید بر اینکه انصافاً تعامل و ارتباطات دو سویه بوده است اظهار کرد: اداره کل کار در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و رفاهی به کارکنان این مجموعه  همکاری و همراهی خوبی داشته و دارد که این روند ارزشمند و نگاه مثبت شایسته قدردانی است.

در این دیدار آقای اشرفی مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه در 6 ماهه نخست امسال بیش از 550 خانواده در استراحتگاه‌های مشهد، بندرانزلی، قم و سمنان اسکان یافته‌اند، با ارایه گزارشی از وضعیت فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی این اداره کل، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم تا سهمیه استان خراسان جنوبی را برای استفاده خانواده جامعه کار و تلاش افزایش دهیم.

درپایان هدایایی به رسم قدردانی به مدیر و کارکنان این مدیریت اهدا شد.