برگزاری رزمایش خدمت رسانی ویژه بسیج کارگری (شیفت ایثار) در کارخانه کویرتایر

برگزاری رزمایش خدمت رسانی ویژه بسیج کارگری (شیفت ایثار) در کارخانه کویرتایر

مانور شیفت ایثار امروز با حضور سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع)، آقای مهندس شهرکی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی، آقای مهندس رکنی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر و جمعی از مسئولان نظامی و اجرایی استان در کویرتایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، امسال همزمان با رزمایش اقتدار عاشورایی، بسیج کارگری نیز اقدام به برگزاری مانور شیفت ایثار در روز 20 شهریور در سراسر کشور کرده که در این مانور کارگران بسیجی به جای شرکت در رزمایش میدان رزمی، در خود کارخانجات و واحدهای تولیدی اقدام به برگزاری شیفت ایثار می‌کنند.

مانور شیفت ایثار امروز با شکوهی خاص توسط  کارگران عضو بسیج در کویرتایر برگزار شد و کارگران حاضر علاوه بر وظایف معمولی و محوله خود در اوقات فراغت بدون چشم‌داشت، اضافه کاری و یا دستمزد فعالیت‌هایی در جهت تقویت تولید و کمک به کارخانه و رونق تولید انجام دادند.

هدف از برگزاری این مانور احیای فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در سنگر تولید و خدمت است؛ شاید خدمات کارگران بسیجی در شیفت ایثار ناچیز باشد، اما چون به صورت داوطلبانه و برای رضای خدا و در راستای احیای فرهنگ اسلامی ایثار و از خودگذشتگی است، قطعاً موثر خواهد بود.

با توجه به جنگ اقتصادی همه جانبه‌ای که دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تدارک دیدند، کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی خط مقدم مقابله با این جنگ اقتصادی هستند و کارگران بسیجی نیز وظیفه خود را در کمک به این جهاد اقتصادی انجام می‌دهند.