شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویر تایر در خراسان جنوبی برتر شد

شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویر تایر در خراسان جنوبی برتر شد

همزمان با هفته تعاون و در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر خراسان جنوبی، شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویرتایر در سطح استان برتر شناخته شد.

در آیین تجلیل از 14 تعاونی برتر خراسان جنوبی که امروز با حضور دکتر حسین نژاد مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور، دکتر عابدی معاون استاندار خراسان جنوبی، مهندس رکنی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و تنی چند از مدیران استانی برگزارشد از آقای محمد زحمتکش مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویرتایر به عنوان تعاونی برتر استان با اهدای لوح تقدیر وتندیس تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، در تقدیرنامه اعطایی که به امضای محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی رسیده،آمده است:

تعاونگر ارجمند و گرانمایه، جناب آقای محمد زحمتکش
مدیرعامل محترم شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویر تایر

تعاونی ها با تجمیع سرمایه های مادی و انسانی، سازندگان جوامعی هستند که عدالت، تقوا، همکاری و کمک متقابل، معیارهای مورد احترام و اتکای آنهاست. رشد و توسعه ایران اسلامی مدیون تلاش گسترده تعاونگران خدومی است که استعداد، دانش، تخصص و عمر گرانمایه خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داده اند.

ضمن گرامیداشت هفته تعاون، انتخاب آن شرکت تعاونی را به عنوان "تعاونی برتر" در سال 98 تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بدون شک این موفقیت ارزشمند محصول خرد جمعی و تلاش های نظام مند در مجموعه ارکان و اعضاء شرکت تعاونی است که امید است در سال‌های آتی نیز با خلاقیت و کارآفرینی سازمانی و رعایت اصول جهانی هفت گانه تعاون، استمرار و مداومت داشته باشد.

با امید به اینکه توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و مشارکت مردمی، ترغیب فعالیت‌های جمعی در راستای تجمیع سرمایه‌های اندک به ویژه در میان اقشار تحصیلکرده جویای کار و ایجاد اشتغال پایدار به عنوان یکی از رئوس اصلی برنامه‌ها لحاظ گردد و در سالی که با تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به عنوان "رونق تولید " مزین گردیده است، نقش تعاونی‌ها در ایجاد اشتغال توام با عدالت اجتماعی به طور بر جسته، تجلی یابد .

توفیق جنابعالی و مجموعه مدیران آن تعاونی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در خدمت به جامعه تعاونگران و اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

 

شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویرتایر در خراسان جنوبی برتر شد

شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویرتایر در خراسان جنوبی برتر شد

شرکت تعاونی مصرف کارکنان کویرتایر در خراسان جنوبی برتر شد