معاونان بازرگانی و حقوقی شرکت کویرتایر معارفه شدند

معاونان بازرگانی و حقوقی شرکت کویرتایر معارفه شدند

در مراسمی با حضورآقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر، آقای دکتر سعادت بهرامی به عنوان معاون بازرگانی و آقای دکتر رجبی به عنوان معاون حقوقی و امور قراردادهای این شرکت معرفی شدند.

مدیرعامل شرکت کویرتایر در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته کار و کارگر در گزارشی با تشریح دستاوردهای این شرکت گفت: کویرتایر 23 درصد از سهم کل تولید تایر سواری صنعت تایر کشور به لحاظ وزنی و 11 درصد سهم کل صنعت تایر ایران به لحاظ وزنی را تأمین می‌کند.

آقای مهندس زینلی بیان کرد: این مجموعه همچنین 22 درصد از سهم تولید کل صنعت تایر ایران به لحاظ وزنی را بر عهده دارد.

وی سهم تولید تایر سواری رادیال کویرتایر از کل تولید تایرهای رادیال سواری صنعت تایر ایران را 33 درصد اعلام کرد و گفت: سهم تأمین نیاز تایرهای سواری خودروسازان ایرانی از سوی این مجموعه 37 درصد است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر سهم ریالی فروش کویرتایر از کل بازار داخلی تایر رادیال سواری را 15 درصد اعلام کرد.

 

کویرتایر باید به یک برند جهانی تبدیل شود

معاون جدید بازرگانی شرکت کویرتایر هم در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت هفته کارگر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: مایه مباهات و خوشحالی است که کویرتایر یک برند مطرح در سطح استان و کشور است.

آقای دکتر سعادت بهرامی ابراز امیدواری کرد: این مجموعه روز به روز به روند رو به رشد خود را ادامه داده و شاهد یک برند جهانی و ورود کویرتایر به عرصه های صادراتی باشیم.

وی با تحسین عملکرد مدیریت شرکت اظهار داشت: کویرتایر مجموعه‌ای از دانش‌آموختگان صنعت تایر کشور است و این نشان از عملکرد و انتخاب درست مدیریت صاحب نظر این مجموعه دارد.

معاون بازرگانی شرکت کویرتایر با بیان اینکه نیروی انسانی سرمایه‌های گرانبهای سازمان هستند گفت: امیدوارم با راهبرد مدیرعامل شرکت روز به روز شاهد رشد و شکوفایی این مجموعه باشیم.

 

کویرتایر قطب صنعتی کشور است

معاون جدید امور حقوقی و قراردادها شرکت کویرتایر هم با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سال حمایت از کالای ایرانی بر همکاری و همفکری برای توسعه صنعت تایر کشور تأکید کرد.

آقای دکتر رجبی با بیان اینکه شرایط حساس در صنعت کشور حاکم است ابراز امیدواری کرد: در سال جاری بتوانیم به کمک و همفکری در راستای توسعه صنعت تایر گام برداریم.