فرماندار بیرجند : کویرتایر به بالندگی رسیده است و مایه افتخار استان و کشور است

فرماندار بیرجند : کویرتایر به بالندگی رسیده است و مایه افتخار استان و کشور است

فرماندار بیرجند گفت: کویر تایر امروز به بالندگی ۲۰ ساله ای رسیده است و می تواند در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد و مایه افتخار استان وکشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر، آقای مهندس علی ناصری ظهر امروز در آیین تجلیل از رانندگان شاخص و برتر همکار با شرکت کویرتایر در بخش حمل و نقل اظهار داشت: در حال حاضر و در فضای اقتصادی کشور کارآفرینی و فراهم نگه داشتن چرخه تولید و کمک به آن کار بسیار ارزشمند و سختی است.

وی بیان کرد:  مجموعه کویرتایر امروز به عنوان یک ستون اقتصادی نه تنها در استان بلکه در کشور است.

فرماندار بیرجند با اشاره به اینکه مجموعه کویرتایر امروز به یک استوانه در شرق کشور تبدیل شده است تصریح کرد: بسیاری از افرادی که می خواهند پا در عرصه تولید بگذارند کویرتایر را الگوی خود قرار می دهند.

وی خاطرنشان کرد: در حقیقت کویرتایر می توانست شرکتی باشد که تنها یک تولید کننده باشد اما از روز نخست فعالیت خود تاکنون در همه زمینه ها سعی کرده است درجه یک باشد.

فرماندار شهرستان بیرجند با بیان اینکه این چیزی است که موجب توسعه تکنولوژی در کشور و استان ما شده است یادآور شد: شریان های اقتصادی ما در دست عزیزان بخش حمل و نقل است.

 

همچنین در این مراسم، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه شرکت کویرتایر در عرصه تولید بسیار خلاقانه عمل کرده است گفت: یکی دیگر از افتخارات کارخانه کویرتایر خدمت رسانی در زمانی بحران لاستیک در کشور است که بخش های زیادی از مواد مورد نیاز را تامین کردند.

آقای مهندس داوود شهرکی ظهر امروز در آئین تجلیل از رانندگان شاخص و برتر همکار با شرکت کویرتایر در بخش حمل و نقل اظهار داشت: کویرتایر همیشه در استان نقش پررنگ و اثرگذاری داشته است.

وی افزود: امروز نیز کویرتایر به عنوان یک صنعت موفق و کارخانه و محصولی که در کشور اثر دارد در شرق کشور خوش درخشیده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه کارخانه کویرتایر بیش از ۳۰ تا ۴۰ درصد نیاز خودروی کشور را تامین می کند بیان کرد: همچنین در شرایط کنونی شرکت کویرتایر یکی از کارخانه های موفق کشور بوده است.

آقای مهندس شهرکی با بیان اینکه شرکت کویرتایر در عرصه تولید بسیار خلاقانه عمل کرده است تصریح کرد: یکی دیگر از افتخارات کارخانه کویرتایر خدمت رسانی در زمانی بحران لاستیک در کشور است که بخش های زیادی از مواد مورد نیاز را تامین کردند.

وی با بیان اینکه شرکت کویرتایر در بحث بکارگیری حمل و نقل درون استانی نیز بسیار خوش درخشیده است خاطرنشان کرد: برای تامین نیازهای استان بخش از نیازهای استان توسط رانندگان حمل و نقل تامین شده است و ما با کمبود رو به رو نبوده ایم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی یادآور شد: دراین مدت رانندگان در حوزه تامین لاستیک سنگین و قطعات سنگین با مشکلاتی رو به رو بودند که خوشبختانه با تدابیر دولت با وجود تمام مشکلات اقتصادی ۴۰۰ هزار حلقه لاستیک در کشور توزیع شده است.

آقای مهندس شهرکی از توزیع ۸ هزار حلقه لاستیک در خراسان جنوبی خبر داد و اظهار داشت: تا پایان امسال نیز ۲ تا ۳ هزار حلقه لاستیک در استان توزیع خواهد شد و همچنین ۵۰ درصد بیش از سهم حمل و نقل و نرم کشوری اختصاص داشته است.

وی خاطرنشان کرد: امید است در پایان سال امکاناتی برای بازسازی و نوسازی و کاهش سن خودروهای حمل و نقل لحاظ خواهد شد.