استاندار خراسان جنوبی: کویرتایر از بزرگترین و مهمترین واحدهای صنعتی کشور است

استاندار خراسان جنوبی: کویرتایر از بزرگترین و مهمترین واحدهای صنعتی کشور است

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه کارخانه کویرتایر از بزرگترین و مهمترین واحدهای صنعتی کشور است که در استان خراسان جنوبی سهم بالایی از توسعه و اشتغال را بر عهده دارد گفت:آقای مهندس زینلی با تاسیس این مجموعه، نقش مهمی در توسعه، اشتغال وسرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی داشته و دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویر تایر، آقای دکترمحمد مهدی مروج الشریعه در همایش سرمایه گذاری، تولید و اشتغال استان که با حضور ۱۱۲ سرمایه گذار در استانداری خراسان جنوبی برگزارشد با بیان اینکه کویرتایر از مجموعه‌های موفق اقتصادی کشور است اظهار داشت: آقای مهندس زینلی با تاسیس این مجموعه، نقش مهمی در توسعه، اشتغال وسرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی داشته و دارند.

 

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه توسعه مبادی مرزی در سه بازارچه یزدان، دوکوهانه و میل ۷۳ از اولویت های استان است، تصریح کرد: باید نگاه ما از تمرکز بر یک گمرکات مرزی تغییر کند و سایر بازارچه‌ها و مبادی مرزی نظیر سه بازارچه یزدان، دوکوهانه و میل ۷۳ در اولویت توسعه قرار گیرد.

وی افزود: بزرگترین مرکز دائمی فروشگاهی و نمایشگاهی صنایع دستی در خضری دشت بیاض احداث خواهد شد که منابع ساخت این نمایشگاه خوشبختانه صددرصد تامین است.

دکتر مروج الشریعه با بیان اینکه در راستای توسعه ارتباطات هوایی استان پرواز بیرجند به کیش اخیراً برقرار شده است، افزود: همچنین پرواز بیرجند- زاهدان در حال راه اندازی است و پرواز بیرجند به شمال نیز از برنامه های آتی توسعه خطوط هوایی استان خواهد بود.

نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: همه کسانی که دل در گرو خدمت به مردم این خطه و بخصوص خراسان جنوبی دارند باید فارغ از هر تفکر و گرایش سیاسی به مردم خدمت موثر و اثر بخش را سر لوحه کار خود قرار دهند.

 

کویرتایر؛ با آخرین تولیدات در نمایشگاه سرمایه گذاری، تولید و اشتغال خراسان جنوبی

ادارات وسازمانهای خراسان جنوبی باید از تولیدات کویر تایر استفاده کنند 

نمایشگاه توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری خراسان جنوبی برای معرفی توانمندی های استان امروز با حضور سرمایه گذاران استانهای شرق کشور در بیرجند گشایش یافت.

 در حاشیه برگزاری این همایش نمایشگاه توانمندیها و فرصتهای سرمایه گذاری برای بازدید سرمایه گذاران حاضر در جلسه و در جهت آشنایی با توانمندی های استان برپا شد.

 استاندار خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه عنوان کرد: ادارات وسازمانهای خراسان جنوبی باید از تولیدات کویر تایر استفاده کنند .

آقای دکترمحمد مهدی مروج الشریعه افزود: شرکت های سرمایه گذاری با طرح های خوبی به استان آمده اند که امیدواریم زمینه فعالیت آنها در استان را فراهم کنیم.

وی بیان کرد: امیدواریم این همایش های دستاوردهای بزرگی برای مردم استان خراسان جنوبی رقم بزند.