معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: کارخانه کویرتایر میدان مغناطیسی عشق و جاذبه الهی در صنعت تایر کشور است.

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: کارخانه کویرتایر میدان مغناطیسی عشق و جاذبه الهی در صنعت تایر کشور است.

جناب آقای دکتر جمشید تقی زاده در بازدید از کارخانه ضمن خداقوت و تبریک نوزدهمین سالگرد افتتاح کارخانه به مدیریت و کارکنان اظهار داشت: با بازدیدی که امروز از کارخانه کویرتایر انجام شد می توان گفت میدان مغناطیسی عشق و جاذبه الهی را در صنعت تایر کشور مشاهده کردیم.

وی افزود: شنیده بودم مردمان کویر نشین سخت کوش هستند اما امروز از نزدیک مشاهده کردیم مردان سخت کوش و صنعتگران این مجموعه، با سخت کوشی اعجازی را هم در بخش صنعت خود تایر و هم در بخش تایر سازی موازی هم پیش می بردند.

 

معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه این حرکت، حرکت بسیار ارزشمندی بوده است بیان کرد: به مدیران کار آمد این شرکت، به دلیل حرکت بسیار ارزشمندی که صورت گرفته تبریک می گویم.

دکتر تقی زاده تصریح کرد: همچنین به همکاران خود نیز می بالم که در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی صنعتی را پشتیبانی می کنند که این صنعت با یک هزار و ۴۰۰ نفر نیرو توانسته در ۳ شیفت کار خود را انجام دهد که در این راستا هم کارگر در امنیت شغلی و هم کارفرما در امنیت اقتصادی خود است.

 

وی با بیان اینکه این امر در نظام جمهوری اسلامی ایران جزو پدیده های ستودنی است خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولان استان نیز بتوانند نقش ویژه ای در حمایت از این مجموعه داشته باشند.

معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: همچنین در کنار آن مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با تمام وجود در کنار مجموعه کارفرمایی و کارگری ایستاده و به این شعار خود که "امنیت شغلی برای کارگران و امنیت اقتصادی برای کارفرمایان" مصداق اصلی آن است می پردازد.

 

دکترتقی زاده اظهار داشت: امیدواریم مشکلاتی که در امر مطالبات بیان شد با مسئولان ذیربط خودرو سازی و وزارت صنعت مطرح شود تا رفع مشکل گردد.

وی با اشاره به برنامه حمایتی در بحث کارگری و کارفرمایی در حوزه کار افزود: در این راستا سعی خواهیم کرد که مواردی که برای تسهیلات این مجموعه می تواند نقش ایفا کند را رصد و ورود کنیم.