پاسداشت سه دهه خدمت صادقانه آقای مهندس زینلی به صنعت تایر کشور

پاسداشت سه دهه خدمت صادقانه آقای مهندس زینلی به صنعت تایر  کشور

در روز افتتاح چهاردهمین همایش صنعت لاستیک کشور، اتفاقی زیبا رقم خورد و سنت احترام به پیشکسوتان، با تقدیر از چهره بی بدیل صنعت تایر، مهندس زینلی مدیر عامل شرکت کویرتایر احیا گردید.

در این مراسم که با حضور بیش از 450 نفر از مدیران، کارشناسان ارشد صنعت لاستیک و اساتید دانشگاههای معتبر کشور در محل هتل المپیک تهران برگزار گردید ،آقای دکتر گنجی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر از سه دهه حضور و تلاش مهندس محمدحسین زینلی به عنوان یکی از مفاخر صنعت تایر کشور که نقش بسزایی در توسعه این صنعت و کویرتایر داشته‌اند تقدیرو تشکر نمودند.

رئیس انجمن صنفی تایر از پیشکسوتان صنعت تایر به عنوان سرمایه‌های اصلی و موثر این عرصه نام بردند. 
مهندس زینلی با همراهی برخی از معتمدین شهر بیرجند، کارخانه کویرتایر را با سرمایه یکصد هزار تومان راه اندازی نموده و با جذب سرمایه از شهرهای مختلف کشور، با 22 نوبت افزایش، سرمایه کویرتایر را به 700 میلیارد ریال افزایش دادند.

مهمترین اصلی که کویرتایر را از سایرین متمایز می نماید عزم کارشناسان و مدیران شرکت بر نوآوری است به گونه‌ایی که هم اکنون در هر ماه حداقل یک نوآوری جدید در این شرکت به ثبت می‌رسد.

تولید تایر سبز، استفاده از فن‌آوری نانو در جهت بالا بردن کارآیی تایر های تولیدی و ارایه سایزهای جدید رینگ 18 برای اولین بار در ایران از جمله نوآوری‌های ثبت شده در کویرتایر و حاصل مدیریت موثر آقای مهندس زینلی می‌باشد.

حاضرین در جلسه به پاس خدمات ارزنده و دلسوزانه مهندس زینلی برای اعتلای صنعت تایر و ایران اسلامی برای دقایقی قیام نموده و با تشویق‌های خود از این تلاش مقدس قدردانی نمودند.