پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت سال جدید

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت سال جدید

یا مقلب القلوب و الابصار ،یا مدبر الیل و النهار ،
یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال

همکاران ارجمند
یک سال دیگر از کنار هم بودن و تلاش برای هدفی مشترک و مقدس که همانا استقلال کشور و تولید محصولی مطمئن است گذشت و رویش مجدد طبیعت ونسیم مستانه بهاری ، مژده فرا رسیدن فرصت حیاتی دیگر را به عالمیان نوید می‌دهد.
 سال 1397 برای کویرتایر نقطه عطف مهمی بود، زیرا در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در حالی بیستمین سالگرد تاسیس کویرتایر را جشن گرفتیم که تحولات شگرفی در حوزه فن آوری و تولیدات شرکت رقم خورده است.
کویرتایر اکنون سازمانی است که به تکامل علمی و تکنیکی منحصر  به فردی دست یافته و مسیر رشد و پویایی را بی‌وقفه، با تلاش فرد فرد خانواده بزرگ خود می‌پیماید.
هر چند در این سال مشکلات و موانع ناخواسته بسیاری بنا به شرایط عمومی کشور در مسیر تولید ایجاد گردید اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران، کارشناسان و تمامی همکاران، تهدیدها را به فرصت‌های بی‌نظیری مبدل ساختیم و به عناوین جدید ملی و کشوری بسیاری دست یافتیم.
اکنون زمان آن است که با نگاهی به گذشته خود را برای آغازی جدید آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت بهترین حال را از خداوند متعال مسئلت نمائیم.
 از تمامی زحمات دلسوزانه شما تشکر نموده و سالی سرشار از ایمان ، سلامتی و بهروزی برای شما و خانواده گرامیتان که همیشه یاور شما هستند آرزومندم.
هر روزتان نوروز  نوروزتان پیروز

با احترام برادر شما سید محمد حسین زینلی