با ۲۷۰ کیلومتر سرعت؛ کویرتایر رکورد شاخص سرعت در لاستیک‌های ایرانی را شکست

با 270 کیلومتر سرعت؛ کویرتایر رکورد شاخص سرعت در لاستیک‌های ایرانی را شکست

مدیر بازاریابی وفروش کویرتایرگفت: نخستین ‌تایر رادیال سواری با قابلیت تحمل سرعت 270 کیلومتر بر ساعت، توسط کویرتایر تولید و از مردادماه روانه بازارمی‌شود.

مرتضی قربانی‌ گل‌پرور، با اعلام خبر تولید اولین تایر ایرانی سری w توسط کویرتایر گفت: نخستین تایر تولیدی از این گروه با نام KB200 و برای سایز 215/50R17 است و تمام مراحل تولید و طراحی آن توسط متخصصان کویرتایر انجام‌شده است، این محصول که مراحل طراحی و تولید آن نهایی شده است، از مرداد‌ماه راهی بازار خواهد شد.

مدیر فروش کویرتایر ازعرضه هم‌زمان این محصول به خودروسازان و بازار خبر داد و گفت: تایرخودروهای شاسی‌بلند (SUV) یکی از دغدغه‌ها و کمبودهای بازار تایر کشور است که کویر تایر برای تولید و تامین آن برنامه‌ریزی کرده است.

قربانی گل پروز بیان کرد، ‌محصول جدید کویرتایر با اولویت خودروهای چانگان تولید و روانه بازار می‌شود و به‌دلیل بهره‌بردن از تکنولوژی بالا می‌تواند به‌عنوان یک گزینه باکیفیت و البته ایرانی برای خودروهای وارداتی مطرح شود.

محصول جدید کویرتایر علاوه‌ بر قابلیت رانندگی با سرعت 270 کیلومتر‌بر‌ساعت، از چنگ‌زنی بالا در جاده‌های خیس، صدای پایین و یکنواختی بالا در حرکت نیز برخوردار است.

مشخصاتی که به‌نظر‌می‌رسند درصورت اجباری شدن استانداردهای SWR در ایران می‌تواند توسط این گروه محصول پاس شود. 
علاوه‌بر فرمان‌پذیری راحت و پایداری عالی خودرو در پیچ‌ها، مشخصه دیگر این تایر است که کویرتایر توانسته با حفظ آن، پیمایش بالا و دوام و عمر طولانی را نیز به‌عنوان یکی‌دیگر از ویژگی‌های بارز این تایر به آن اضافه کند.

ورود تایرسازان ایرانی به عرصه تولید تایرهایی با قابلیت تحمل سرعت‌های بالا از نکات مثبتی است که می‌تواند محصولات ایرانی را برای حضور در بازارهای صادراتی آماده کند.