مدیرعامل شرکت کویرتایر: کویرتایر؛ سرآمد در عرصه اقتصاد و تولید کشور است

مدیرعامل شرکت کویرتایر: کویرتایر؛ سرآمد در عرصه اقتصاد و تولید کشور است

مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: امروز این مجموعه به عنوان یک واحد تولیدی سرآمد، پیشتاز و خوشنام در عرصه اقتصاد و تولید کشور می‌درخشد و این افتخار با همت بلند کارکنان خلق شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، آقای مهندس سید محمدحسین زینلی درهمایش پیاده‌روی کارکنان این مجموعه اظهار داشت: امروز کویرتایر 35 درصد اشتغال صنعتی بیرجند و 15 درصد اشتغال صنعتی خراسان جنوبی را تأمین می‌کند.

وی بیان کرد: اگر دولت برای اجرای طرح‌های توسعه  به این واحد کمک کند، قادر خواهیم بود تا پایان امسال و سال آینده این میزان اشتغال را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه 22 درصد تایر سواری مورد نیاز کشورتوسط این کارخانه تولید و تأمین می شود اظهارکرد: کویرتایر 35 درصد تایر سواری مورد نیاز خودروسازان کشور را تأمین می‌کند.

آقای زینلی با قدردانی از همسران، مادران و خواهران کارکنان اظهارکرد: شما فضای خانواده را آرام کرده‌اید تا همسران، فرزندان و برادران شما با طیب خاطر و اعتماد به زندگی به کارشان بپردازند.

وی با اشاره به اینکه در مقایسه با خانه وکارخانه، تقدم با کارخانه ماست گفت: چشمه  رزق حلال خانه ما کارخانه ما است و این روند را همکاران درکویرتایر با همه وجود احساس می‌کنند و این برکت در خانه و زندگی آنان جاری است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر با قدردانی از درگاه الهی تصریح کرد: خداوند سفره روزی حلالی در کنار مرز شرقی کشور برای شما همکاران خوب و بندگان خوب خود خلق کرده که خودتان  باید حافظ و نگهدارنده این سفره پربرکت اقتصادی باشید.