مدیرعامل شرکت کویرتایر خبر داد: تولید بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار حلقه انواع تایر رادیال در کویرتایر

مدیرعامل شرکت کویرتایر خبر داد: تولید بیش از یک میلیون و 700 هزار حلقه انواع تایر رادیال در کویرتایر

مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۱ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۹۹۳ حلقه انواع تایر رادیال سیمی به وزن ۱۱ هزار و ۷۷۸  تن در این کارخانه تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰,۴۲ درصد رشد را نشان می دهد.

وی گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۵ نیز یک میلیون و ۶۰۸ هزار و ۴۱۹ حلقه انواع تایر رادیال سواری به وزن ۱۱ هزار و ۲۷ تن تولید شده است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر بیان کرد: در حال حاضر ۱۸ سایز انواع تایر رادیال سیمی در رینگ‌های ۱۳، ۱۴، ۱۵ و ۱۶ در کارخانه کویرتایر تولید می‌شود.

 

فعالیت ۷۰ مرکز خدمات پس از فروش در سطح کشور

 

آقای مهندس زینلی با اشاره به نحوه فروش محصولات این کارخانه در سطح کشور گفت: محصولات تولیدی از طریق ۲۶۰ نماینده فعال و از طریق شبکه نمایندگی به فروش می‌رسد.

 وی با بیان اینکه تقریباً در همه شهرهای کشور نمایندگی فروش این شرکت فعال است افزود: هموطنان می‌توانند تایر مورد نیاز خود را از طریق نمایندگان فروش این شرکت تأمین کنند.

 

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه برای پاسخگویی سریع به مصرف کنندگان نیز ۷۰ مرکز خدمات پس از فروش در سطح کشور فعال است اظهار داشت: خوشبختانه در همه استان‌های کشور و همچنین اکثر شهرهای ایران، مرکز خدمات پس از فروش فعال و پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان هستند.

زینلی اظهار داشت: در حال حاضر این مجموعه مستقیماً در مراکز استان‌های خراسان رضوی (مشهد) و فارس (شیراز) دفتر فروش و خدمات پس از فروش دایر کرده است.

وی تصریح کرد: دفتر فروش در این کارخانه نیز مسئولیت فروش استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان جنوبی را عهده‌دار است و علاوه بر آن دفتر مرکزی فروش تهران نیز سایر مناطق کشور را پوشش می‌دهد.