بازدید مدیرعامل گروه سرمایه گذاری امید از کویرتایر + تصاویر

  • ۱۱۵۶
  • روابط عمومی
بازدید مدیرعامل گروه سرمایه گذاری امید از کویرتایر + تصاویر

همزمان با هفته دولت و به منظور افتتاح خط تولید 14 هزار تنی انواع تایر خودروهای شاسی بلند، آقای دکتر صالح آبادی مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید، تنی چند از اعضای هیات مدیره و معاونان این گروه و رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت کویرتایر در کارخانه حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر: دکتر صالح آبادی و هیات همراه در بدو ورود به کارخانه با حضور در یادمان شهید گمنام ضمن قرائت فاتحه به روان تابناک این شهید والامقام و همه شهدای گرانقدر، ادای احترام کردند.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری امید و همراهان در ادامه با حضور در سالن کنفرانس کارخانه مستند نحوه شکل یابی شرکت را مشاهده کردند و سپس گزارشی از فعالیت ها، اقدامات، برنامه ها و دستاوردهای شرکت کویرتایر به ایشان ارائه گردید.
مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه گذاری امید همچنین در مراسم افتتاح خط تولید 14 هزار تن انواع تایر خودروهای شاسی بلند که با حضور استاندار خراسان جنوبی و نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، خوسف و درمیان و جمعی از مدیران استان برگزار شد، حضور یافت.
همچنین سنگ نگاره یادمان اعضای هیات موسس با حضور آقای دکتر صالح آبادی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری امید، استاندار خراسان جنوبی و نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، خوسف و درمیان رونمایی شد
آقای دکتر صالح آبادی و اعضای هیات مدیره سپس از خط تولید و بخش های مختلف کارخانه و طرح های توسعه بازدید کردند.