قدردانی استاندار و فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از مدیرعامل کویرتایر در راستای نظم وامنیت عمومی

  • ۶۹۷
  • روابط عمومی
قدردانی استاندار و فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از مدیرعامل کویرتایر در راستای نظم وامنیت عمومی

استاندار و فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از مدیرعامل شرکت کویرتایر در راستای مشارکت در توسعه نظم و امنیت عمومی در استان قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر؛ دکتر قناعت استاندار و سردارسرتیپ دوم پاسدارحسن شجاعی نسب فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اهدای لوح تقدیر به مهندس سید محمدحسین زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر از ایشان به عنوان خیر پاکدل که با پشتیبانی های معنوی ومادی در برقراری نظم و امنیت و زدودن ناپاکی از چهره زیبای آرامش از هیچ کوششی فروگذار نکرده است قدردانی و تجلیل کردند.
متن لوح تقدیر به این شرح است:

خیّر بزرگوار جناب آقای مهندس سید محمد حسین زینلی
مدیر عامل شرکت کویرتایر
بدون شک امنیت یکی از بزرگترین نعمت هایی است که انسان می تواند از آن بهره مند باشد. در سیر دستیابی بر این هدیه الهی، یاری بی دریغ، بدون چشم داشت و بر آمده از احساس مسئولیت انسان های پاک، آگاه و نوع دوست که امنیت همنوعان خود را بر هر چیز دیگری مقدم می دانند از چشم آفریدگارشان پنهان نبوده و تنها اوست که می تواند پاداشی در خور، عطا نماید.
ستاد استانی طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی، قدردانی از زحمات و نیّت شما خیّر پاکدلی که با پشتیبانی های معنوی و مادی تان در برقراری نظم و امنیت و زدودن هر چه ناپاکی است از چهره ی زیبای آرامش، از هیچ تلاشی دریغ ننموده اید، به مصداق حدیث عرشی رضوی ((من لم یشکر النعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل))، این لوح تقدیر به جنابعالی اهدا می گردد.
امید است این اقدام ماندگار و نیّت خیر، تداوم یافته و الگویی برای اقدام سایر دوستداران امنیت و آرامش جامعه باشد و سرآغاز حرکتی فراگیر در کمک به فرماندهی انتظامی در اعتلای بیش از پیش امنیت، این نعمت بی بدیل خداوند قرار گیرد.
این لوح تقدیر را سرهنگ کارگر فرمانده انتظامی بیرجند به نمایندگی از سردار شجاعی نسب فرمانده انتظامی استان  خراسان جنوبی به  مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر اعطا کرد.