برگزاری رزمایش شیفت ایثار در کویرتایر + عکس

  • ۵۹۹
  • روابط عمومی
برگزاری رزمایش شیفت ایثار در کویرتایر + عکس

همزمان با هفتمین روز از هفته بسیج، رزمایش شیفت ایثاربا شعار "بسیج امید ملت ایران" و با حضور فرمانده بسیج سپاه بیرجند و مسئول سازمان بسیج کارخانجات سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی در کویرتایر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر؛ مسئول سازمان بسیج کارخانجات سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: این رزمایش امروز با حضور 2200 نفر از کارگران 7 واحد صنعتی استان به میزبانی کویرتایر و به میزان 4500 نفر ساعت در راستای تقویت روحیه جهادی وتفکر بسیجی اجرا شد.
سرگرد توکلیان با اشاره به اعلام آمادگی کارگران در جنگ اقتصادی و حمایت از ایتام و نیازمندان و محرومین تصریح کرد: عواید این طرح در قالب این برنامه ها، بین افراد نیازمند و خانواده های ایتام، آزادسازی زندانیان و کمک مومنانه هزینه خواهد شد.
فرمانده پایگاه مقاومت سیدالشهدا(ع) شرکت کویرتایر در این مراسم با اشاره به برگزاری رزمایش شیفت ایثار آن را تمرین همدلی بسیجیان این کارخانه برشمرد و تصریح کرد: 1500نفر از کارکنان در راستای افزایش تولید و کاهش توقفات یک ساعت از حقوق خود را به نیارمندان اختصاص می دهند.
محمدحسن رحیم پناه با بیان اینکه همواره کارگران جزء اقشار آسیب‌پذیر جامعه بوده‌اند اما از طرف دیگر به خاطر روحیه ایثار و کار جهادی همیشه در حمایت از انقلاب پیشگام بودند تصریح کرد: عوایدحاصل از شیفت ایثار به صندوق امداد کارکنان این مجموعه بمنظور خدمت رسانی بیشتر به همکاران کویرتایر واریز خواهد شد.
وی گفت: بسیج کارگری همواره در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان و استکبار جهانی بوده است و در این جهت به اجرای برنامه‌های مختلفی می‌پردازد و یکی از این طرح‌ها شیفت ایثار است.
گزارش تصویری این رزمایش را در ادامه بیننده باشید: