بازدید مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کویرتایر + عکس

  • ۳۲۶
  • روابط عمومی
بازدید مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کویرتایر + عکس

مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان خراسان جنوبی با حضور در کارخانه کویرتایر ضمن دیدار با مدیرعامل شرکت، از خط تولید و نمایشگاه داخلی سازی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی کویرتایر، دکتر آریافر در بدو ورود به کارخانه کویرتایر مورد استقبال آقای مهندس زینلی مدیرعامل و تنی چند از مدیران شرکت قرار گرفت و با حضور در یادمان شهید گمنام، ضمن اهدای گل و قرائت فاتحه به روح بلند این شهید و دیگر شهدای والامقام  ادای احترام و با آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) تجدید میثاق کرد.
در ابتدای این دیدار، مستند نحوه شکل یابی کارخانه اکران و در ادامه گزارشی از معرفی، فعالیت ها واقدامات، دستاوردها، رکوردها ارائه و وضعیت موجود شرکت تشریح گردید.
مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در ادامه با حضور در خط تولید کارخانه از نزدیک در جریان روند تولید تایر قرار گرفت.
دکتر آریافر همچنین از نمایشگاه داخلی سازی بازدید و با آخرین دستاوردها و نوآوری های صورت گرفته در راستای تولید و تامین قطعات قرار گرفت.
وی ضمن خداقوت به مدیرعامل و کارکنان شرکت از تلاشهای ارزشمند صورت گرفته قدردانی و بر حمایت از طرح های توسعه کویرتایر و پیگیری در این راستا تاکید کرد.
دکتر آریافر همچنین از نمایشگاه داخلی سازی بازدید و در جریان آخرین دستاوردها و نوآوری های صورت گرفته در راستای تولید و تامین قطعات قرار گرفت. 
گزارش تصویری این بازدید را در ادامه بیننده باشید: