آزمایشگاه کالیبراسیون شرکت کویر تایر تنها مرجع فعال در خراسان جنوبی

  • ۲۰۵
  • روابط عمومی
آزمایشگاه کالیبراسیون شرکت کویر تایر تنها مرجع فعال در خراسان جنوبی

آزمایشگاه کالیبراسیون شرکت کویرتایر به عنوان تنها مرجع فعال در استان خراسان جنوبی ارائه دهنده خدمات کالیبراسیون انواع تجهیزات اندازه گیری است.

مدیر اداره تضمین کیفیت و تعالی سازمانی شرکت کویرتایر با اشاره به اهمیت کالیبراسیون اظهار داشت: در زندگی هر روزه خود با اندازه گیری های مختلفی سر و کار داریم و کمابیش درستی عملکرد یا درجه بندی وسایل اندازه ده آنها برای ما مهم است، فشار باد تایر، متر نواری و کولیس، دماسنج پزشکی، سرنگ تزریق مثالهایی از انواع وسایل اندازه گیری است که در تامین سلامت و کیفیت زندگی تاثیر گذارند
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر ؛ مهندس محمد ضیائی تصریح کرد: آزمایشگاه های کالیبراسیون در همه جای دنیا اطمینان خاطر برای درستی اندازه گیری وسایل اندازه ده را در اختیار قرار می دهد.
وی افزود: آزمایشگاه کالیبراسیون شرکت کویرتایر دارنده گواهی نامه تایید صلاحیت ISO/IEC17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت سازمان ملی استاندارد ایران، با 25 سال تجربه، آماده ارائه خدمات کالیبراسیون انواع تجهیزات اندازه گیری مرتبط به صنعتگران و پژوهشگران استان می باشد.
مدیر اداره تضمین کیفیت و تعالی سازمانی شرکت کویرتایر در تشریح دامنه کار و خدمات کالیبراسیون این آزمایشگاه به جامعه صنعتی وپژوهشی استان اظهار داشت: در آزمایشگاه ابعاد این شرکت انواع کولیس، میکرومتر، متر نواری، خط کش دارای گستره از 0.005 میلی متر تا 3 متر کالیبره می شود.
وی بیان کرد: در آزمایشگاه جرم وزنه، ترازو و باسکول از 1 میلی گرم تا 20 کیلوگرم و ترازو تا 250 کیلوگرم ودر آزمایشگاه حجم ظروف آزمایشگاهی و پیمانه های تجاری از0.01 میلی لیتر تا 20 لیتر مورد کالیبراسیون قرار می گیرد.
مهندس ضیائی ادامه داد: درآزمایشگاه فشار، نمایشگر و گیج فشار، فشارسنج الکترومکانیکی تا 100 بار و در آزمایشگاه دما نیز دماسنج ها، محیط های دمایی با گستره از 20- تا 350 درجه سلسیوس کالیبره می شود.
مدیر اداره تضمین کیفیت و تعالی سازمانی شرکت کویرتایر به خدمات ارائه شده در آزمایشگاه نیرو اشاره کرد و گفت: نیروسنج، دستگاه های اعمال نیرو تا گستره 100 کیلو نیوتن و در آزمایشگاه الکتریک زمان سنج و کرونومتر، سرعت خطی و دورانی تا زمان از 0.01 ثانیه و سرعت تا 100،000 دور بر دقیقه مورد کالیبراسیون قرار می گیرد.
وی بیان کرد: شرکت ها، موسسات و متقاضیان دریافت کننده خدمات جهت هماهنگی و ارائه تجهیزات انداره گیری خود برای کالیبراسیون با  شماره 31311000، داخلی 472-473 (آزمایشگاه کالیبراسیون) تماس و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت https://kavirtire.ir/page/calibration   مراجعه  نمایند.