سند ملی ایثار به رزمنده دلاور شاغل در کویرتایر اعطا شد+ سند

  • ۶۳۱
  • میثم عبدالهی
سند ملی ایثار به رزمنده دلاور شاغل در کویرتایر اعطا شد+ سند

رئیس شورای هماهنگی امور رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح "سند ملی ایثار "را به آقای حسن بخشی رزمنده دلاور و همیشه سرافراز شاغل در شرکت کویرتایر اعطاء کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، این سند که به امضای سردار سرلشکر پاسدارمحمد باقری رسیده به منظور تجلیل و تکریم عینی ازیادگاران دفاع مقدس و ضرورت ثبت هویت ارزشی رزمندگان جبهه های حق علیه باطل صورت گرفته است.

آقای حسن بخشی از سال 61 در سن 15 سالگی به عنوان بسیجی عازم جبهه های حق علیه باطل شده است و افتخار 32 ماه حضور در این عرصه مقدس را در کارنامه دارد .

 متن لوح "سند ملی ایثار"  اعطا شده به آقای بخشی به این شرح است:

رزمنده دلاور : حسن بخشی

هشت سال دفاع مقدس، یادآور دلاور مردی ها و رشادت های مجاهدانی است که با تمام وجود جهت حفظ آرمان ها و اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر قدرت های بزرگ و ایادی مزدورش ایستادگی نمودند.

حماسه حضور خالصانه رزمندگان و مجاهدان فی سبیل الله در صحنه های نبرد با دشمن و استکبار جهانی، برگ زرینی از صفحات طلائی افتخارات رزمندگان است.

به همین منظور جهت تجلیل و تکریم عینی از یادگاران دفاع مقدس و ضرورت ثبت هویت ارزشی رزمندگان جبهه های حق علیه باطل ((کارت ایثار رزمندگان)) بر اساس سیاست اجرایی شماره (1) سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان به عنوان ((سند ملی ایثار)) به شما رزمنده دلاور، همیشه سرافراز اعطاء می گردد.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس شورای هماهنگی امور رزمندگان