پنجمین شکوه همدلی در رزمایش کمک های مومنانه کارکنان کویرتایر

  • ۴۲۵
  • روابط عمومی
پنجمین شکوه همدلی در رزمایش کمک های مومنانه کارکنان کویرتایر

پنجمین "شکوه همدلی" در رزمایش کمک های مومنانه کارکنان کویرتایر رقم خورد و بار دیگر صحنه زیبایی از مشارکت عزت مندانه را در دفتر اقدامات ماندگار این واحد صنعتی به ثبت رساند.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، در ماه ضیافت الهی و همزمان با میلاد با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، پنجمین رزمایش کمک های مومنانه کارکنان کویرتایر با حضور رئیس دانشگاه پیام نور کشور، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان، درجوار مزار شهید گمنام برگزار شد.
رزمایش کمک مومنانه در کویرتایر الگو و أسوه در واحدهای صنعتی است
دادستان عمومی وانقلاب مرکز خراسان جنوبی دراین مراسم گفت: رزمایش کمک مومنانه در کویرتایر یک الگو و أسوه است که باید به دیگر مراکز تولیدی و صنعتی تسرّی یابد.
حجت الاسلام والمسلمین علی نسائی زهان با تمجید از برگزاری کمک مومنانه در کویرتایر گفت: مدیریت انقلابی و جهادی مهندس زینلی همانگونه که در صنعت زبانزد است در بحث مشارکت های اجتماعی و کمک های مومنانه نیز الگوساز و أسوه پرور است.
وی یکی از مصادیق تقوای الهی را دستگیری از نیازمندان و محرومین خواند و اظهار کرد:در ماه مبارک رمضان ثواب و عقاب اعمال به طور مضاعف ثبت و ضبط می گردد و کارکنان کویرتایر با هنرمندی در چنین ماه باعظمتی، این اقدام شایسته را رقم زدند و 1600 سبد غذایی را به اقشار محروم و نیازمند اهدا نموده اند.
کویرتایر در سال جدید، جهش تولید را با مشارکت مردمی رقم خواهد زد
مدیرعامل شرکت کویرتایر در این مراسم اظهار داشت: کویرتایر با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب، هرساله رزمایش کمک های مومنانه را با مشارکت کارکنان خود برگزار می کند که این خود نمونه ای از مشارکت مردمی است.
مهندس سید محمد حسین زینلی تصریح کرد: امسال و در این رزمایش 1600بسته معیشتی به ارزش هر بسته 850 هزار تومان ، جمعا به ارزش یک میلیارد و 360 میلیون تومان به اقشارآسیب پذیر جامعه تقدیم خواهد شد که حدود 50 درصد این مبلغ توسط کارکنان کویرتایر تامین و اهدا گردیده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به رشد بیش از 4.5 برابری سود سال قبل اظهار امیدواری کرد و گفت : شعار سال جدید، جهش تولید با مشارکت مردم از طریق عرضه سهام طرح توسعه کویرتایر در بورس پیش بینی شده است که مشارکت مردمی را می طلبد و سبب جهش تولید خواهد شد.
در سال جدید طرح توسعه ای جدید به ارزش بیش از 11 هزار میلیارد تومان با ارزبری 230 میلیون دلار در دستور کار است که نوید بخش اتفاقات خوب در سال جدید و سالهای آینده است.
مدیرعامل شرکت کویرتایر با ابراز خرسندی از نوآوری های بی شمار در کویرتایر یادآور شد: در سال گذشته تقریبا هر ماه سه طرح و کار جدید عرضه و رونمایی شده که هنوز طرحهای زیادی در نوبت اعلام و رونمایی داریم.
مهندس زینلی افزود: حضور شهید گمنام و برگزاری رزمایش کمک مومنانه در یک واحد صنعتی همچون کویرتایر، موجبات بروز برکات زیادی است که سبب سرآمدی و سربلندی کویرتایر در عرصه های گوناگون شده است.