دیدار مدیران کارخانه کویرتایر با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

  • ۸۷۷
  • روابط عمومی
دیدار مدیران کارخانه کویرتایر با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

جمعی از مدیران کارخانه کویرتایر، همزمان با هفته کار و کارگر با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر؛ به مناسبت هفته کارگر، مدیرکارخانه، مدیر تولید، مدیر اداره توسعه منابع انسانی و آموزش،مدیر روابط عمومی و فرمانده پایگاه بسیج شرکت به همراه مدیرکل، معاونان، و اعضای شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع و کارگران  به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند دیدار کردند.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی گفت: اگر آینده خوبی برای کشور و بشر می‌خواهیم باید مسائل کار و کارگری و اشتغال و تولید را حل کنیم.
آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی اظهار داشت: کار یک نوع ورزش تعریف نشده محسوب می‌شود و بر جسم و روح و روان تاثیر دارد.
وی افزود: کار بر روی سیاست و مسائل اجتماعی تأثیرگذار است و سبب جلوگیری از انحرافات فکری می‌شود و اگر حال جامعه کارگری خوب باشد به صورت مستقیم حال نصف جمعیت جامعه خوب خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی با بیان اینکه امروز زمینه مساعدی پیش آمده و قریب به 10 هزار کارخانه تعطیل و نیمه‌تعطیل راه‌اندازی شده است، ادامه داد: در این راستا کارگران امنیت شغلی پیدا می‌کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه در خراسان جنوبی 12 هزار و 600 واحد کارگری داریم و 438 هزار نفر از جمعیت استان را جامعه کارگری تشکیل می‌دهد ادامه داد: در استان 300 تشکل کارگری و کارفرمایی فعالیت می‌کند که از این تعداد 260 تشکل کارگری و 40 تشکل کارفرمایی هستند. 
غلامرضا اشرفی بیان کرد: علی رغم کمبود پرسنل توانستیم رتبه چهارم کشوری در زمینه کاهش مدت زمان رسیدگی به شکایات کارگری و کارفرمایی را کسب کنیم.