برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت

  • ۷۹۳
  • روابط عمومی
برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت

همایش بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت با حضور فرزند شهید والامقام برونسی، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرمانده بسیج کارگری استان به میزبانی شرکت کویرتایر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر، همایش بزرگداشت روز جهانی ایمنی و بهداشت( 28 آوریل مصادف با 9 اردیبهشت ماه)  که با همکاری و حضور مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی شعبه یک تامین اجتماعی و مرکز بهداشت شهرستان بیرجند، انجمن صنفی مسئولان ایمنی و بهداشت صنایع استان برگزار شد ضمن تقدیر از واحدهای برتر در حوزه ایمنی و بهداشت، برخی مسائل و مشکلات این حوزه از زبان کارشناسان مطرح گردید.
همچنین در جهت الگوبرداری صنایع از اقدامات ارزشمند واحد ایمنی و بهداشت کویرتایر، اقدامات انجام شده شرکت در حوزه ایمنی و بهداشت توسط آقای مهندس احمدی مدیر واحد HSE ارائه شد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر خطاب به مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر که به امضای مشترک رئیس مرکز بهداشت و مدیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بیرجندرسیده است به مدیر واحد ایمنی وبهداشت شرکت اعطا گردید.
 دراین تقدیرنامه از نقش ارزنده و مشارکت شایسته شرکت کویرتایر در برگزاری همایش روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای قدردانی شده است.