مدیرعامل شرکت کویرتایر: بخش اعظم توفیقات کویرتایر؛ مرهون ایثار و همراهی همسران کارکنان است

  • ۵۳۲
  • روابط عمومی
مدیرعامل شرکت کویرتایر: بخش اعظم توفیقات کویرتایر؛ مرهون ایثار و همراهی همسران کارکنان است

مدیرعامل شرکت کویرتایر نقش همسر در خانواده و محیط شغلی کارگر را بی بدیل و غیرقابل انکار خواند و گفت: بخش اعظم توفیقات کویرتایر، مرهون ایثار و همراهی همسران کارکنان است.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر؛ مهندس سیدمحمدحسین زینلی در آیین تجلیل از کارکنان برتر مشارکت کننده در سازمان نظام پیشنهادها که با حضور مدیرکل حراست استان همراه بود اظهار داشت : سرنوشت کویرتایر به خصوص در سالهای اخیر را نیروی انسانی خلاق و نوآور رقم زده اند که اگر رگه های اختلافات شخصی و خانوادگی در زندگی شان بود هرگز این توفیقات فردی و شغلی حاصل نمی شد.
وی یادآور شد: نگاه مدیریت در کویرتایر خانوادگی و پدرانه است و همانگونه که در دین مبین اسلام سفارش به مراقبت از برادران دینی و ایمانی شده است، بر خود فرض می دانیم که نیروهای انسانی دلسوز و پای کار را حفظ، مراقبت و حمایت نماییم.
مدیرعامل شرکت کویرتایر با تاکید بر اینکه همه کارکنان کویرتایر در سرنوشت این شرکت دخیل هستند گفت: سازمان نظام پیشنهادها علاوه بر دریافت نظرات و پیشنهادهای کارکنان است نقطه نظرات و پیشنهادات همسران و خانواده نیز استقبال نموده و در صورت تایید و اجرایی شدن از آنها تقدیر و قدردانی می نماید.
در این بازدید خانوادگی که با حضور همسران همکاران پیشنهاد دهنده سه ماهه چهارم 1402 همراه بود، مستند شکل یابی و تاسیس کویرتایر و سپس گزارشی از وضعیت فعلی شرکت و سازمان نظان پیشنهادها ارائه گردید. .
میهمانان در بدو ورود از سالن تولید بازدید نمودند و پس از اقامه نماز جماعت در یادمان شهید گمنام حاضر شدند و با نثار فاتحه یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.