راهیابی روابط عمومی کویرتایر به چهارمین جشنواره ملی جهادگران

  • ۲۳۰
  • میثم عبدالهی
راهیابی روابط عمومی کویرتایر به چهارمین جشنواره ملی جهادگران

جشنواره ملی جهادگران بسیج سازندگی ۲۲ اردیبهشت‌ماه با حضور سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی، سردار سلیمانی رئیس بسیج سازمان مستضعفین و حاج حسین یکتا عضو شورای عالی جهاد سازندگی و نماینده تشکل‌ها و فعالان مردمی در ستاد مرکزی اربعین حسینی در دانشگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر ؛ چهارمین جشنواره ملی جهادگران در ۲۵ موضوع و ۲۱ قالب در دو مرحله استانی و قشری برگزار شد که نزدیک به ۳۰ هزار اثر در بخش‌های مورد اشاره به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
 در بخشی از رویداد، مرحله داوری نهایی با حضور تولیدکنندگان اثر در بخش‌های ادبی، هنری و تخصصی انجام می‌شود؛ برخی از طرح‌های بخش تخصصی نیاز به ارائه و دفاع از اثر دارند که توسط شرکت‌کنندگان صورت می‌گیرد.

آقای میثم عبداللهی کارشناس روابط عمومی شرکت کویرتایر نیز به بخش ملی و حضور در رویداد چهارمین جشنواره ملی جهادگران راه یافت.

متن لوح تقدیر اعطا شده به آقای میثم عبداللهی که به امضای سردارسرتیپ دوم پاسدار محمد زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی رسیده به این شرح است:

جناب آقای: میثم عبداللهی
جهاد یعنی تلاش برای هدف گیری دشمن و در هر زمان باید عرصه جهاد را به درستی تشخیص داد و مهم این است که تشخیص بدهیم در چه عرصه ای باید جهاد کنیم و این خیلی مهم است.
بدین وسیله این گواهی با افتخار به پاس راه یابی جنابعالی به بخش ملی و حضور در رویداد چهارمین جشنواره ملی جهادگران تقدیم حضورتان می گردد.
امید است که در گام دوم انقلاب و در سال "جهش تولید با مشارکت مردم"، بتوانید با بهره گیری از ظرفیت این نیروی عظیم و الهی گروه های جهادی، در عرصه خدمت رسانی گام های موثری در راه انقلاب و نظام بردارید. ان شاء الله

                                                                     سرتیپ دوم پاسدار محمد زهرایی
                                                                       رئیس سازمان بسیج سازندگی