مدیرعامل شرکت کویرتایر: توسعه و نوآوری دو بال پیشرفت کویرتایر در سالیان اخیر است

  • ۲۵۱
  • میثم عبدالهی
مدیرعامل شرکت کویرتایر: توسعه و نوآوری دو بال پیشرفت کویرتایر در سالیان اخیر است

مدیرعامل شرکت کویرتایر گفت: این مجموعه در سالهای اخیر با اجرای طرح های توسعه و افزایش ظرفیت تولید و با مدد نوآوری در تولید محصولات جدید توانسته است به پیشرفت های بی سابقه ای دست یابد. 
مهندس سید محمد حسین زینلی در دیدارو بازدید فرمانده و کارکنان پلیس فرودگاههای استان خراسان جنوبی، ضمن تشکر از تلاش کارکنان و توان متخصصان کویرتایر اظهار داشت: بخش اعظم توفیقات مرهون اعتماد واتکاء به توانمندی متخصصان بومی این مجموعه است که با ریسک پذیری بالا و توکل به خدا توانستند گام های بلندی را برای اعتلای نام ایران و کویرتایر بردارند .
وی از سرمایه گذاری 230 میلیون دلاری ابرپروژه جدید این کارخانه خبر داد و خاطرنشان کرد:اجرای پروژه 50 هزارتنی ساخت تایرهای اتوبوسی،کامیونی و معدنی در دستور کار است که  سرمایه گذاری بالغ بر 13 هزار میلیارد تومانی خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت کویرتایر افزود: در کنار اجرای این طرح عظیم،طرح های توسعه کوتاه مدت را نیز هدف گذاری نموده ایم که با اجرای آن تا پایان سال جاری یا ابتدای سال آینده ، ظرفیت اسمی این کارخانه از 45 هزار تن به 51 هزار تن افزایش خواهد یافت.

فرمانده پلیس فرودگاه های استان خراسان جنوبی نیز در این جلسه اقدامات انجام گرفته در کویرتایر را جهادی خواند و اظهار داشت: در طول فعالیت کویرتایر هر زمان مشکلات اقتصادی و موانع تولید بیشتر شده است،مدیریت و کارکنان کویرتایر با کار جهادی بیشتر، از این مشکلات گذر کرده اند که درس آموز است.
سرهنگ محمد رستگار یکی دیگر از شاخصه های کویرتایر را عدم یاس و ناامیدی و میدان دادن به جوانان عنوان  کرد و افزود:  در طول راه اندازی و تاسیس کویرتایر هیچ گاه  یاس و ناامیدی آقای مهندس زینلی را از ادامه مسیر باز نداشت و امروزه همین روحیه در تک تک کارکنان به خصوص متخصصین جوان این کارخانه ساری و جاری است.
در ابتدای این مراسم مستند شکل یابی و تاسیس کویرتایر و  گزارشی از وضعیت فعلی ارائه و سپس از نمایشگاه داخلی سازی و خط تولید بازدید به عمل آمد و میهمانان در جریان روند تولید تایر و آخرین دستاوردهای کویرتایر قرار گرفتند.
میهمانان در بدو ورود بر مزار شهید گمنام حاضر شدند و با اهداء گل و نثار فاتحه یاد و خاطره این شهید را گرامی داشتند.