برگزاری مراسم یادبود شهدای خدمت در کویرتایر

  • ۴۴۳
  • میثم عبدالهی
برگزاری مراسم یادبود شهدای خدمت در کویرتایر

به مناسبت شهادت جانکاه و مظلومانه سیدالشهداء خدمت، خادم الرضا(ع) شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی و یاران شهیدش محفل سخنرانی معاون امور بین الملل حوزه علمیه قم بعد از نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه کارخانه کویرتایر برگزار گردید.

در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین نوفرستی قائم مقام نمایندگی ولی فقیه استان، مدیرعامل شرکت کویرتایر، مدیران، روسا و همکاران بخش ها و واحدهای مختلف کارخانه حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدحسن زمانی معاون امور بین الملل حوزه علمیه قم به ارائه سخنرانی و نکاتی در خصوص زندگی آیت الله رئیسی و سجایای شخصی ایشان پرداخت.

وی سیر اتفاقات و جریانهای مختلف سیاسی-اجتماعی جهان را در تفاوت دو دیدگاه الهی و غیرالهی دانست و اظهار کرد: در دوران پس از حکومت شاهنشاهی، انقلاب اسلامی در پی طرح ریزی نسخه ای نجاتبخش برای جهان بوده است و هم اکنون بعد از گذشت بیش از چهل سال شاهد بروز و ظهور فرهنگ انقلاب اسلامی در منطقه و جهان هستیم.

دکتر محمدحسن زمانی از سابقه بیش از سی سال آشنایی با شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: عنصر صبر، اخلاق، منش قرآنی و اهلبیتی در رئیس جمهور فقید در کنار  علم، درایت و تخصص وی که حقوق دانی و حقوق شناسی بود، از ایشان اسوه خدمت و خدمت رسانی ساخت که در طول چهل سال انقلاب کم نظیر است.