اجتماع عظیم کارگری استان گرامیداشت شهدای خدمت، در کارخانه کویرتایر

  • ۱۲۶۳
  • میثم عبدالهی
اجتماع عظیم کارگری استان گرامیداشت شهدای خدمت، در کارخانه کویرتایر

گرامیداشت شهدای خدمت تحت عنوان مسافران بهشت با حضور اقشار مختلف جامعه کارگری استان در کارخانه کویرتایر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت کویرتایر؛ امروز این مراسم با حضور دکتر قناعت استاندار خراسان جنوبی، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران کل و روسای دستگاههای اجرایی در حالی برگزار گردید که خیل عظیم کارگران از صنوف، اتحادیه ها، تشکل ها و واحدهای کارگری سراسر استان در فضایی آکنده از عطر شهادت گرد هم آمده و یاد شهدای خدمت را گرامی داشتند.
این یادواره که با نصب تمثال مبارک امام و رهبری، شهیدان خدمت و شهیدان منتسب به خانواده بزرگ کویرتایر مزین شده بود با تلاوت آیات روحبخش کلام الله مجید و صلوات خاصه امام رضا(ع) آغاز شد و در ابتدا آقای مهندس زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر به میهمانان مراسم خوش آمد و خیرمقدم گفت.
در ادامه آقای دکتر قناعت استاندار خراسان جنوبی به ذکر خصائص اخلاقی و منش مدیریتی شهید آیت الله رئیسی پرداخت.
اجرای سرود در وصف رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی توسط گروه ابناء الاحرار،پخش کلیپ مسافران بهشت و مداحی مداح میهمان از مشهد مقدس آقای حاج علی ملائکه مداح و خادم حرم امام رضا(ع) از دیگر برنامه های این مراسم بود.
حضور خادمیاران رضوی با پرچم متبرک حرم امام رضا(ع) و پرچم گردانی در لابلای جمعیت، حال و هوای امام رضایی به خود گرفت و جمعیت حاضر با قلبی مالامال از اندوه در فراق خادم الرضا(ع) و یاران شهیدش اشک ماتم ریخته و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمودند.