کویرتایر؛ در سالیان پیاپی رتبه اول رضایتمندی مشتریان را کسب کرده است

  • ۱۰۳
  • روابط عمومی
کویرتایر؛ در سالیان پیاپی رتبه اول رضایتمندی مشتریان را کسب کرده است

مدیرعامل شرکت دانش بنیان کویرتایر گفت: کویرتایر همواره با تکیه بر سیاست های نوآوری و رصد بازار مصرف ، در سالیان پیاپی توانسته است رتبه اول رضایت مندی مشتریان را به خود اختصاص دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان کویرتایر؛ مهندس سیدمحمدحسین زینلی ظهر پنجشنبه (14 تیرماه) در مراسم اختتامیه رویداد کوآپ اظهار داشت: خراسان جنوبی در زمینه استعدادهای خدادادی به ویژه نیروی انسانی کم‌نظیر است و در طول دهه های گذشته نخبگان زیادی به ویژه در حوزه فرهنگ ، آموزش و پرورش به نقاط مختلف کشور صادر کرده است.
وی با ارائه وضعیت موجود شرکت دانش بنیان کویرتایر افزود: این شرکت در سالهای اخیر با تکیه بر دانش متخصصان بومی خود که بعضا فارغ التحصیل دانشگاه های بیرجند هستند توانسته است در حوزه فنی و تکنولوژی اعجاز آفرین باشد که یک نمونه آن ساخت ماشین تایرسازی تک مرحله ای است که به دستان مبارک رئیس جمهور شهید افتتاح شد و ایران را به هشتمین کشور سازنده آن در جهان تبدیل کرد.
مهندس سیدمحمدحسین زینلی با اشاره به 12 رکورد منحصر به فرد شرکت دانش بنیان کویرتایر در کشور گفت: به جرات می توان گفت که کویرتایر در همه حوزه ها به خصوص در بحث دانش بنیان، نوآوری،رضایت مصرف‌کنندگان،محیط زیست و برخی عناوین دیگر رتبه یک کشوری را به خود اختصاص داده است.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان کویرتایر در خصوص طرح های دردست اقدام این شرکت و سرمایه گذاری جدید 230 میلیون دلاری در این شرکت افزود: عملیات اجرایی طرح ۵۰ هزار تنی این کارخانه که به نام رئیس جمهور شهید آیت الله دکتر رئیسی نامگذاری شده است در حال اجرا است.
مهندس زینلی در پایان سخنان خود ضمن دعوت همه آحاد جامعه به خصوص صنعت گران در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: پایداری کشور ما بعد از جنگ مرهون نوآوری‌ها است، و ما در اوج نداری‌ توانستیم و امروز جوانان تحصیل کرده‌ ایران اسلامی اگر انگیزه داشته باشند حتماً می‌توانند کارآفرین و تولیدکننده باشند و البته این رسالت ماست که در مقابل سیاه نمایی های دشمن این را به جوانان خود القا کنیم.